Кравець

На основі ліцензії Міністерства освіти і науки України КМНВК № 2 має право здійснювати професійно-технічне навчання, перепідготовку і підвищення кваліфікації за професією «Кравець» (код професії за державним класифікатором України – 7433) з ліцензованим обсягом 60 осіб.

На базі КМНВК № 2 проводиться навчання учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, які обрали технологічний профіль, за професією «кравець». За час навчання учні опановують дві суміжні професії швейної промисловості швачки та кравця. Після завершення навчання випускники 11 класів отримують свідоцтво про присвоєння кваліфікації (робітничої спеціальності) «Кравець другого розряду».

 

Детальніше...

 

Слюсар з ремонту автомобілів

Зростання кількості автомобілів у країні спричиняє значне розширення мережі підприємств, їх технічного обслуговування й ремонту, отже, і залучення великої кількості кваліфікованих робітників.

Професійна підготовка з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» 1-2 розрядів на базі КМНВК проводиться за навчальним планом  і програмою, розробленими на основі ДС ПТО 7231 з підготовки кваліфікованих робітників з числа учнів 10-11 класів.

На основі ліцензії Міністерства освіти і науки України КМНВК № 2 має право здійснювати професійно-технічне навчання, перепідготовку і підвищення кваліфікації за професією «слюсар з ремонту автомобілів» з ліцензованим обсягом 60 осіб.

 

Детальніше...

 

Оператор комп’ютерної верстки

На основі ліцензії Міністерства освіти і науки України КМНВК № 2 має право здійснювати професійно-технічне навчання, перепідготовку і підвищення кваліфікації за професією «оператор комп’ютерної верстки» (код професії за державним класифікатором України - 4112) з ліцензованим обсягом 60 осіб.

Серед найширшого переліку сфер та галузей застосування комп’ютерної техніки особливе місце займає поліграфія. Сучасну поліграфію неможливо уявити без настільних видавничих  систем, програм верстки і до друкової підготовки, растрування чи кольороподілу.  Комп’ютерна техніка на даний час досягла в своєму розвитку настільки високого рівня, що перетворилася в одну з важливих сторін оточуючої людину дійсності. Використання і подальше випровадження таких технологій вимагає достатньої кількості професіоналів.

Професія забезпечує навчання учнів в галузі настільних видавничих систем, зокрема, програм комп’ютерної  верстки.

 

Детальніше...

 

Оператор комп’ютерного набору

На основі ліцензії Міністерства освіти і науки України КМНВК № 2 має право здійснювати професійно-технічне навчання, перепідготовку і підвищення кваліфікації за професією «Оператор комп’ютерного набору» (код професії за державним класифікатором України - 4112) з ліцензованим обсягом 60 осіб.

Підготовка за професією «Оператор комп’ютерного набору» – це підготовка кваліфікованих робітників до ефективного використання сучасної комп’ютерної техніки, оргтехніки, діловодства у процесі розв’язання завдань економіки та управління господарчої діяльності. Велика увага при підготовці кваліфікованих робітників з цієї професії приділяється набуттю навичок практичної роботи на комп’ютерах, знанням машинопису (сліпий 10-ти пальцевий метод) та діловодства.

 

Детальніше...

 

Водій автотранспортних засобів категорії «В»

 

На основі Сертифіката про державну акредитацію Міністерства внутрішніх справ України КМНВК № 2 може здійснювати підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв за професією «Водій автотранспортних засобів категорії «В» (код професії за державним класифікатором України - 8322) з обсягом 30 осіб.

Слухачі курсів вивчають будову й експлуатацію автомобілів, основи керування автомобілів і безпеки дорожнього руху, правила дорожнього руху, етику водія, охорону праці.

Після завершення навчання слухачі отримують свідоцтво про присвоєння кваліфікації «Водій автотранспортних засобів категорії В» з правом отримання посвідчення водія на керування автотранспортними засобами категорії «В» максимальною масою до 3500 кг, кількістю сидячих місць, крім сидіння водія, - восьми та з можливістю працевлаштування у всіх галузях народного господарства країни.


Детальніше...

 

Водій автотранспортних засобів категорії С1

 

На основі Сертифіката про державну акредитацію Міністерства внутрішніх справ України КМНВК № 2 може здійснювати підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв за професією «Водій автотранспортних засобів категорії «С1» (код професії за держаним класифікатором України - 8322) з обсягом 90 осіб.

Учні вивчають будову й експлуатації автомобілів, основи керування автомобілів і безпеки дорожнього руху, правила дорожнього руху, етику водія, охорону праці.

Після завершення навчання учні отримують свідоцтво про присвоєння кваліфікації «Водій автотранспортних засобів категорії С1», а після досягнення 18 років - зможуть отримати посвідчення на право керування автотранспортними засобами категорії С1 загальною масою від 3500 кг до 7500 кг, з можливістю працевлаштування у всіх галузях народного господарства країни.

 

Детальніше...

 

Педагогічний колектив

 

Детальніше...

 

Історія комбінату

Колектив МНВК в перші роки діяльності комбінату на чолі з М.В.Кузубом (четвертий справа у верхньому ряду)

Колектив МНВК в перші роки діяльності комбінату

на чолі з М.В.Кузубом (четвертий справа у верхньому ряду)

Детальніше...

 

Професійні проби

Професійні проби

 

В КМНВК № 2  проводиться навчання учнів 10-11 класів за курсом професійних проб «Культура професійного спілкування англійською» згідно з  навчальною програмою під загальною редакцією Л.Л.Шестаковського (лист ІІТЗО від 16.06.2015 № 14.1/12-442)

Останнє оновлення (П'ятниця, 24 листопада 2017, 07:34)

 

Помічник вихователя

Зміст навчальної програми допрофесійної підготовки помічників вихователя розроблений на основі аналізу професійної діяльності помічника вихователя з урахуванням вікових особливостей учнів, попередніх знань з анатомії, гігієни та інших шкільних дисциплін.

 

Під керівництвом вихователів дошкільних навчальних закладів (ДНЗ) учні МНВК  знайомляться з педагогічними методами та прийомами, з санітарно-гігієнічними вимогами по догляду за дітьми та режимом роботи ДНЗ.

Детальніше...

 
Вхід
Помітили помилку?

Помітили помилку, або неробоче посилання?

Виділіть текст з помилкою і натисніть клавіші Shift + Enter, відправте нам повідомлення. Ми виправимо помилку якнайшвидше.

Разом з нами
На даний момент 3 гостей на сайті