Кращий за професією!

Вітаємо переможців конкурсу професійної майстерності

«Кращий за професією»!

В КМНВК № 2 проведено конкурс професійної майстерності. Основним завданням конкурсу було представлення творчих проектів учнів 11-х класів і визначення переможців за кожним напрямком професійної підготовки.

Перший етап конкурсу проводився з 20 лютого по 14 березня 2017 року, на якому були визначені переможці по кожній спеціальності.

На другому етапі, 23 березня 2017 року, переможці захищали свої творчі проекти, презентуючи роботи перед учнями 10-х класів КМНВК № 2 та педагогічним колективом.

 

Переможцями конкурсу стали:

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Спеціальність

1

Акімов Андрій

28

11

Оператор комп’ютерного набору

2

Лактіонов Сергій

27

11

Водій

3

Штомпель Катерина

16

11

Слюсар з ремонту автомобілів

4

Бабець Олена

31

11

Кравець

5

Яременко Антон

28

11

Помічник вихователя

6

Мнацаканян Сергій

27

11

Оператор комп’ютерної

верстки

 

Учні, які посіли друге місце:

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Спеціальність

1

Ярошинський Святослав

28

11

Оператор комп’ютерного набору

2

Коношенко Сергій

24

11

Водій

3

Юренко Сергій

12

11

Слюсар з ремонту автомобілів

4

Бобир Анастасія

31

11

Кравець

5

Сирота Анна

31

11

Помічник вихователя

6

Жукова Дарина

12

11

Помічник вихователя

7

Д’яченко Анна

16

11

Оператор комп’ютерної

верстки

 

Учні, які посіли третє місце:

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Спеціальність

1

Федоренко Юлія

31

11

Оператор комп’ютерного набору

2

Котляревський Олексій

24

11

Водій

3

Комарова Юлія

23

11

Кравець

4

Солов’ян Ілона

24

11

Помічник вихователя

5

Шудря Карина

27

11

Помічник вихователя

6

Чирва Маргарита

16

11

Оператор комп’ютерної

верстки

 

Засідання Координаційної ради  керівників міжшкільних навчально-виробничих комбінатів України

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України  18-19 червня 2015 року на базі Кременчуцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 2 відбулося засідання Координаційної ради директорів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів України.

На засіданні були присутні:

-Дятленко Сергій Миколайович, заступник директора Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України,

-Ленський Євгеній Анатолійович, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА,

-Мельник Олександр Васильович, заступник директора інституту проблем виховання НАПН України, кандидат педагогічних наук,

-Москалик Геннадій Федорович,       начальник управління освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, кандидат філософських наук, доцент,

-Шестаковський Леонід Львович, голова Координаційної ради директорів МНВК України,

-Кирилюк Марина Вікторівна, проректор з науково-методичної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського,

-Чемшит Валентина Григорівна, методист технологій, трудового навчання та креслення  відділу методики виховання Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського,  Відмінник освіти України, лауреат Премії імені  І.Г.Ткаченка,

-Бурмус Іван Борисович, директор Кременчуцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 2,

-голови Координаційних рад директорів МНВК областей України (21 представник).

На пленарному засіданні були розглянуті питання «Про досвід організації профільного навчання за технологічним профілем в Полтавській області», «Про роботу МНВК в сучасних умовах. Про діяльність Координаційної ради директорів МНВК України», «Про нормативно-правове  забезпечення діяльності  МНВК у проектах нового законодавства про освіту, планах МОНу», «Про удосконалення профорієнтаційної та профілеорієнтаційної роботи в умовах МНВК», «Про роботу міжшкільних навчально-виробничих комбінатів у Полтавській області з питань формування технологічних компетентностей учнівської молоді: методичний аспект».

Директор Кременчуцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 2 Бурмус Іван Борисович презентував заклад та обмінявся досвідом роботи з проблем допрофільної та професійної підготовки учнівської молоді м. Кременчука. Присутніх вразила виставка творчих напрацювань учнів Кременчуцького МНВК № 2, Карлівського та Диканського МНВК.

Після знайомства з досвідом роботи та матеріальною базою КМНВК №2 заступником директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Дятленком Сергієм Миколайовичем було відмічено роботу Кременчуцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату як одного з кращих комбінатів України.

19 червня 2015 року на засіданні Координаційної ради директорів МНВК України, яке проводив Шестаковський Леонід Львович, голова Координаційної ради  директорів МНВК України, були розглянуті питання:

-                 Про підготовку водіїв автотранспортних засобів.

-                 Про звернення Координаційної ради МНВК до комітету Верховної Ради України з питань  науки і освіти.

На засіданні також були розглянуті програми з допрофесійної підготовки, які вступлять в дію з нового навчального року, в розробці яких брали участь педагоги міжшкільних навчально-виробничих комбінатів України.

На проблемні питання діяльності МНВК дав відповідь Шестаковський Леонід Львович.

В рамках роботи «круглого столу» були обговорені та розроблені рекомендації щодо удосконалення діяльності міжшкільних навчально-виробничих комбінатів.

Плідна робота Координаційної ради керівників МНВК України завершилася екскурсією учасників по м. Кременчуку.

Останнє оновлення (Понеділок, 10 квітня 2017, 06:26)

 
Вхід
Помітили помилку?

Помітили помилку, або неробоче посилання?

Виділіть текст з помилкою і натисніть клавіші Shift + Enter, відправте нам повідомлення. Ми виправимо помилку якнайшвидше.

Разом з нами
На даний момент 59 гостей на сайті