Правила для учнів

Кременчуцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 2

 

 

1. Учні приходять в МНВК своєчасно до початку занять.

2. Учням забороняється приносити до навчального закладу предмети, які не мають відношення до навчально-виховного процесу.

3. Забороняється приносити до МНВК та на його територію вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини, спиртні напої, наркотичні речовини, холодну, газову, пневматичну та вогнепальну зброю.

4. Учні повинні дотримуватись скромності і охайності в одязі. В комбінаті носити зручний одяг ділового чи напівділового стилю.

5. Під час практичних занять в майстернях учні повинні одягнути робочий одяг відповідно до вимог інструкції з охорони праці.

6. На уроці учень повинен мати необхідні зошити, підручники, навчальне приладдя, виконувати вимоги вчителя, майстра виробничого навчання.

7. Всі учні повинні берегти майно комбінату. За пошкодження даного майна батьки учня зобовязані відшкодувати збитки.

8. Забороняється виносити майно МНВК з кабінету або майстерні без дозволу вчителя, майстра.

9. Під час навчальних занять забороняється користуватися мобільними телефонами.

10. Учням забороняється без дозволу вчителя, майстра виходити або самовільно залишати кабінет чи майстерню до закінчення навчальних занять.

11. У разі погіршення стану здоров'я, виникнення непередбачених обставин учень повинен повідомити керівника групи.

12. У разі пропуску навчальних занять учень повинен надати в МНВК довідку від лікаря чи заяву від батьків із зазначенням причини пропуску.

13. Суворо забороняється тютюнопаління в МНВК та на його території.

14. Учень повинен дотримуватися правил безпеки життєдіяльності під час перебування в приміщенні та на території МНВК. Під час перерв учням забороняється бігати, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.

15. Учень, який став очевидцем (учасником) нещасного випадку, конфліктної чи надзвичайної ситуації, повинен негайно повідомити вчителя або майстра виробничого навчання.

16. Учні чергують по МНВК відповідно до затвердженого графіка.

17. Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись у приміщенні МНВК без нагляду педагогічних працівників.

Дані правила для учнів прийняті 18.10.2012 р. на засіданні ради КМНВК № 2 та є обов'язковими для виконання.

 
Вхід
Помітили помилку?

Помітили помилку, або неробоче посилання?

Виділіть текст з помилкою і натисніть клавіші Shift + Enter, відправте нам повідомлення. Ми виправимо помилку якнайшвидше.

Разом з нами
На даний момент 3 гостей на сайті