Навчальні програми професійно-технічної освіти, запроваджені в КМНВК № 2

Освітній процес в КМНВК № 2 здійснюється відповідно до програм Державного стандарту професійно-технічної освіти та Типових навчальних планів і програм професійно-технічного навчання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 23.09.2010 № 904 «Про затвердження Типових навчальних планів та Типових програм професійно-технічного навчання для учнів загальноосвітніх навчальних закладів».

СКАЧАТИ НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ ОДНИМ АРХІВОМ


 

СЕРТИФІКАТ ПРО ДЕРЖАВНУ АКРЕДИТАЦІЮ ЗАКЛАДУ З ПІДГОТОВКИ, ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВОДІЇВ


 

 

Витяг з рішення АК від 12.06.2018.


Витяг з рішення АК від 12.06.2018
 

Ліцензія Міністерства освіти і науки України  на надання освітніх послуг навчальними закладами, пов'язаних з одержанням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до професійно-технічного навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації.

 

Детальніше...

 

СТАТУТ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО МІЖШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО КОМБІНАТУ №2 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СКАЧАТИ ПОВНУ ВЕРСІЮ ДОКУМЕНТА

1. Загальні положення

1.1. Кременчуцький  міжшкільний навчально-виробничий комбінат № 2 Кременчуцької міської ради Полтавської  області (далі – КМНВК № 2), який створений в 1979 році, є правонаступником міжшкільного навчально-виробничого комбінату Автозаводської районної ради м. Кременчука Полтавської області і знаходиться у комунальній власності Кременчуцької міської ради.

Кременчуцький  міжшкільний навчально-виробничий комбінат № 2 – навчальний заклад, що забезпечує потреби учнів загальноосвітніх навчальних закладів  у профорієнтаційній, допрофесійній, професійній підготовці.

Детальніше...

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО МІЖШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ

Скачати документ в форматі *.doc

 

Детальніше...

 
Вхід
Помітили помилку?

Помітили помилку, або неробоче посилання?

Виділіть текст з помилкою і натисніть клавіші Shift + Enter, відправте нам повідомлення. Ми виправимо помилку якнайшвидше.

Разом з нами
На даний момент 5 гостей на сайті